Sme kreatívne štúdio Verteco

s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti sociálnych sietí.

správa
sociálnych
sietí

Sme grafické štúdio Verteco s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti digitálu a grafiky. Naša práca nás baví a poznať to aj na výsledku našich prác. Preto sme jedno z mála štúdií, ktoré má politiku – vytvoríme ukážku a ak nebudete spokojní, neplatíte vôbec nič! Stojíme si totiž za kvalitou, ktorá je podmienkou, ak máme byť za niečo platení.

Postaráme sa o Vaše sociálne siete, aby prilákali mnoho lojálnych zákazníkov. 

Premyslené príspevky

Sociálne siete v dnešnom online svete ponúkajú rozsiahle možnosti reklamy pre akúkoľvek firmu. Mnohí naši zákazníci si neuvedomujú, ako rýchlo a efektívne môžu za pomoci sociálnej reklamy prilákať nových a lojálnych zákazníkov. 

Lákavý content

Sociálne siete  si vyžadujú vhodnú starostlivosť, aby Vaši zákazníci mohli denno-denne s Vami komunikovať a byť v obraze o Vašich novinkách a akciách. Nechaj náš tím vo Verteco, vytvoriť pre Vás lákavý pravidelný kontent, ktorý osloví.   

Cielená online reklama

Vďaka Verteco bude o Vašu online reklamu postarané. Postaráme sa o jej vizuálny koncept, zmapujeme online priestory, urobíme potrebné prieskumy a analýzy, profesionálne ju zacielime pre Vašich zákazníkov …a toto je len začiatok.  

ako prebieha proces tvorby?

krok 1

Vyselektujeme cieľové skupiny

Použijeme všetky dostupné analytické nástroje na vyselektovanie cieľových skupín.

krok 2

zmapujeme online priestory

Začneme na nich “poľovať” na online portáloch, kde sa Vaša cieľová skupina zdržuje najčastejšie.

krok 3

zabezpečíme priestor

Zabezpečíme online priestor webových  portáloch a sociálnych sietiach, kde sa vyskytujú najčastejšie.  

krok 4

grafická realizácia

Vytvoríme tematické interaktívne grafické bannery, príspevky, videá, obrázky pre Váš sociálny profil.

krok 5

spresnenie cieľovej skupiny

Zacielime na ľudí, ktorí prejavili záujem alebo sú blízko k tomu, aby podobný produkt či službu nakúpili.

krok 6

zacielenie reklamy

Zacielime reklamu na sociálnych sietiach podľa najčastejšie využitia a vzhliadnutia, aby ju mala cieľová skupiny stále na očiach. 

krok 7

spravovanie sociálnych sietí

Pomôžeme Vám postarať sa o Vaše sociálne siete a spravovať ich tak, aby Vaši zákazníci stále pribúdali. 

Ste zvedavý ako to vyzerá?

Pozrite si malú ukážku našej práce. Určite sa Vám zapáči…

správa sociálnych sietí

influencer marketing

Reklamný predajca vašej značky v online svete

Influenceri sú modernejšia a spoľahlivejšia online forma pre marketérov a predajcov. Zatiaľ čo v minulosti chodili predajcovia z firmy do firmy či stáli na námestí a ponúkali Váš produkt na vyskúšanie ľudom, dnes sa to robí vďaka sociálnym sietiam. A funguje to naozaj rýchlo a spoľahlivo, ak viete ako na to.

Influencerom v podstate môže byť ktokoľvek. Stačí, ak má dotyčná osoba vytvorený profil na sociálnej sieti, cez ktorý ponúka alebo prezentuje určité služby/produkty. Avšak, za dobrého influencera sa považujú len tí, ktorý majú široké publikum.

Práca influencera spočíva v prezentovaní určitých služieb či produktov online. Môžeme povedať, že sú to takou modernou online formou podomových predajcov. Na svojich online profiloch zverejňujú pozitívne rôzne recenzie a tým vplývajú na svoje publikum a zvyšujú predajnosť daných služieb či produktov.  Spolupráca s firmami, ktoré reprezentujú niekedy funguje na základe sponzoringu, niekedy na základe výmennej dohody a niekedy na niekoľkoročnej zmluve medzi firmou a influencerom. Všetko to závisí od popularity a šikovnosti influencera. 

Online svetu sa medze nekladú. Je jedno aká ste spoločnosť či aké služby ponúkate. Ak máte svoju cieľovú skupinu, ktorú chcete osloviť, určite existuje influencer, ktorý Vám vie pomôcť priblížiť sa k ním. 

Výber toho správneho influencera pre Vašu službu/produkt je veľmi dôležitý. Berte to tak, že daná osoba bude vašim online reprezentantom a teda si treba dávať pozor aby ste trafili to správne publikum. Samozrejme v tomto smere Vám vieme určite pomôcť a nájsť influencera, ktorý bude spĺňať Vaše požiadavky a bude zapadať do Vášho firemného brandu. 

Stačí ak sa snami spojíte a poviete nám viac o vašom produkte či požiadavkách. Následne na trhu nájdeme a vyberieme vhodných kandidátov, ktorých Vám neskôr predstavíme. Ak s výberom budete súhlasiť, spojíme sa priamo s kandidátmi a dohodneme sa na spolupráci. A potom už prichádzajú na rad kreatívne procesy ako výber správnej taktiky a odprezentovania produktu. A ostatné je potom už na vybranom influencerovi.  Samozrejme, na všetko budeme dohliadať až do ukončenia kampane a ponúkneme Vám aj priebežné reporty či návrhy na zlepšenie kapane. 

Spôsob odprezentovania produktov či služieb online je veľmi rozmanitý. Sme kreatívna firma a preto sa snažíme nájsť čo najvhodnejší spôsob práve pre Vašu firmu. Navyše, influenceri majú často krát svoje vlastné spôsoby predaja. So svojim publikom komunikujú denno-denne, preto najlepšie vedia čo na nich najviac pôsobí. A tak sa vždy snažíme dať všetky hlavy dokopy a vymyslieť riešenie, ktoré poteší Vás, influencera či jeho followerov.

Ak pôjde všetko podľa plánu, čakajú na Vás len a len pozitívne výsledky. A to v každom smere. Môže ísť napríklad o zvýšený predaj Vašich produktov či väčšiu návštevnosť na Vašich online stránkach. Všetko to záleží od Vášho vytúženého cieľa.

Využite dynamické vizuály

Interaktívne AI Animácie

AI animácie sú ideálnym nástrojom na sociálnych sieťach, pretože pridávajú dynamiku a zaujímavosť k obsahu. Ich pohyblivé prvky a interaktívne funkcie zvyšujú zapojenie používateľov a zlepšujú celkový užívateľský zážitok. Využívanie AI animácií na sociálnych sieťach môže zvýšiť angažovanosť vašej cieľovej skupiny a pomôcť vám lepšie komunikovať vašu správu alebo ponuku. S ich pomocou môžete zaujať svojich sledovateľov a vytvoriť obsah, ktorý sa vyníma z davu.

Potrebovali by ste nájsť

vhodné riešenie pre vás?

Dajte nám vedieť. Poradíme Vám to najhodnejšie riešenie pre Váš problém.

Who are we?

We are a Verteco creative studio with years of experience in digital and advertising. We enjoy our work incredibly much and you can see it in the result of our work. That’s why we’re one of the few studios that has a policy – if you’re not happy, you don’t pay anything at all! We stand for quality, which is a condition if we are to be paid for something. Feel free to drop us a line and try us out.

01

without risk

without risk

You only pay if you like the result. It is up to us to deliver good quality.

02

proven quality

proven quality

Our clients include the top companies in Slovakia, so you don't have to worry about quality.

03

innovative solutions

innovative solutions

We do our work according to the latest standards and follow all the modern trends in the digital world.

04

comprehensiveness

comprehensiveness

With us, you no longer need to look for a supplier for each area separately. You will save a lot of time.

05

favourable prices

favourable prices

We're not the cheapest, but you get a lot more music for the same money.

06

personal meetings

personal meetings

We will be happy to meet with you in person at any important step, whether at our office or another location

07

special approach

special approach

We approach our work in a human way, always with originality and, most importantly, with uniqueness created for your brand.

08

urgencies

urgencies

If something is on fire and needs to be done "yesterday", we'll hold you to it. We are used to the occasional drenching at night or on the weekend.

Our team of legal experts and partners will take care of everything! We will guide you through the process to make the expansion as easy as possible so you can focus on your business.

You can arrange everything conveniently with us! We have external, proven partners in Germany, so we can provide the most comfortable process for your expansion.

Are you looking for professionals in the field?

You found them

Contact us today to discover the best benefits we offer our clients. We will be happy to answer any of your questions and advise you on the best possible solution. We are happy to offer personal consultations in our offices in Bratislava, Žilina, Detva, Nitra or Košice or directly at your company.

Write to us

info@verteco.sk

Call us

+421 948 355 017

Visit us:

Dunajská 4,
811 08 Bratislava

Štúrova 849,
962 12 Detva

Rosinská cesta 13,
010 08, Žilina

Štefánikova class 14
949 01 Nitra

Kukucinova 2
040 01 Košice

Email us and we'll get back to you.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2024 Verteco s.r.o. |
Ochrana údajov & Cookies | Copyright © 2024 Verteco s.r.o. |